KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286092

nr 1528 6092

Oidentifierad konstnär. Kvinna. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 125x95cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 20 mars 2023
kl 20:34:35